SHENZHEN POTENTIAL INDUSTRIES CO. LTD

PRZYWRÓĆ DŁUGOTERMINOWE KORZYŚCI DLA KLIENTÓW!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Wycieczka po fabryce

Certyfikaty
dobra jakość Winda Windy Budowlanej na sprzedaż
Opinie klientów
Doskonały wciągnik, jesteśmy zadowoleni z jego jakości i wykończenia. System Plug and ride jest bardzo dobry, nie trzeba podłączać kabla jeden po drugim.

—— Jason

Całkiem niezły podnośnik budowlany, to najlepszy podnośnik, jaki kupiliśmy w Chinach.

—— David

Ładna winda budowlana, niezawodne i bardzo dobre wykończenie, lubię to, widziałem to na moim podwórku. Instalacja jest prosta i łatwa, oszczędza czas i koszty.

—— Ricardo

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6 7 8
Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd
Cyfrowa maszyna do cięcia
Przekazanie maszyny
Linia do produkcji masztu
Wykrawarka
Wieża testowa
Linia montażowa 2 klatki
Automatyczna linia produkcyjna sekcji masztu wieżowego
Robot spawalniczy

Cyfrowa maszyna do cięcia

Przekazanie maszyny

Linia do produkcji masztu

Wykrawarka

Wieża testowa

Linia montażowa 2 klatki

Automatyczna linia produkcyjna sekcji masztu wieżowego

Linia do automatycznego piaskowania i malowania sekcji masztowej żurawia wieżowego

Robot spawalniczy

Robot spawalniczy pracuje

 • Linia produkcyjna

  ANKA obejmowała 20000 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej i biurowej do profesjonalnego wytwarzania i sprzedaży windy budowlanej z dźwigiem ANKA i żurawiem wieżowym.

  ANKA ma całą linię produkcyjną w fabryce, od zakupu surowej stali, cięcia cyfrowego, piaskowania, giętarki, spawania, malowania, a także sprawiania, że ​​rolki i koła w naszej fabryce, wszystkie te produkcje w fabryce ANKA, więc jakość Kontrola i kontrola będą ściśle przestrzegane, aby zapewnić, że każdy produkt zachowuje standardową wysoką jakość.

  Wciąg ANKA dostarcza klientom cały szereg produktów z pojedynczą klatką i podwójną klatką, pojemność klatki wynosi od 1000 kg, 1200 kg, 2000 kg, 2700 kg, do 3200 kg, a przy bezpośrednim sterowaniu silnikiem i konwersji częstotliwości osiąga prędkość 36 m / min, średnia prędkość: 0-63 m / min i duża prędkość: 0-96 m / min, maksymalna wysokość to do 450 metrów. A także zapewnić inny wymiar klatki dla klientów zależy od specjalnego zapotrzebowania.

  Komponenty i przetwornica częstotliwości pochodzą ze Schneider. ANKA dostarcza również silnik i skrzynię biegów SEW na specjalne życzenie klienta.

  Dzięki zaawansowanym udogodnieniom i umiejętnościom, czystym i przyjaznym dla środowiska warsztatom, ANKA produkuje niezawodne, bezpieczne i wydajne maszyny budowlane oraz zapewnia wydajne rozwiązania dostępu wertykalnego dla globalnego rynku.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Potential Industries Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. WANG YIMING

Tel: 86-755-83278809

Faks: 86-755-83278663

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)